Základy první pomoci pro Předvýběr.cz — PrPom

Základy první pomoci pro Předvýběr.cz

Už po druhé jsme se vydali do kanceláří firmy Předvýběr.cz, s. r. o. a připravili jsme si pro ně celodenní zážitkový kurz, tentokrát se jednalo o Speciální kurz na míru, ve kterém jsme navázali na získané znalosti a dovednosti v prvním kurzu. Účastníci kurzu si tak mohli opět „odpočinout“ od každodenních pracovních povinností a strávit tak v práci netradiční a určitě velmi užitečný den. A co o nás říkají po prvním a co po druhém setkání, můžete porovnat sami :)

První setkání a seznamování se se zážitkem:

Velice děkujeme za výjimečných deset hodin extra zážitku. Kurz základy první pomoci jsem si vybral na základě doporučení kamarádky. Dlouho jsem přemýšlel nad realizací. Brzdil mě čas i peníze. Nakonec jsem obětoval vlastní čas i čas kolegů a investoval peníze do kvality! Ničeho nelituji. Bylo to dokonalé! Zní to celé jako velký superlativ, ale bohudík tomu tak bylo a nejraději bych já i kolegové ihned vstoupil do „cechu záchranářského“. Už teď se těším, až se další akce s vámi zúčastním osobně. Den byl nabitý informacemi, adrenalinem i „krví“. Brzy na viděnou a opravdu velmi děkujeme.

František Boudný, obchodní ředitel

A jak vypadal kurz při našem druhém setkání?

Záchrana života! – zážitkem

Již podruhé se naše firma zůčastnila kurzu první pomoci s firmou PrPom. Byl to opět dokonalý zážitek! Vše bylo precizně připraveno a vedoucí instruktorů byl opravdu profesionál (jak jsme se později dozvěděli, tak profík opravdu byl – nastupuje jako lékař na oddělení ARO v jedné pražské nemocnici). Celá akce proběhla v uvolněné atmosféře, ale s velkou dávkou soustředění a empatie. Opět jsme si připomněli základy první pomoci a to nejen v teorii, ale hlavně praxi, tedy v modelových situacích, které jsme všichni hráli naplno.

Celý den byl pro nás pro všechny dalším neopakovatelnýcm zážitkem, který si rádi brzy zopakujeme ;)

Moc děkujeme firmě PrPom za jejich práci!

Hodně zdraví přeje

František Boudný, ředitel společnosti

Jak to na kurzech vypadalo se můžete podívat na těchto odkazech zde a zde.

Předvýběr

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..