Zážitkové školení první pomoci — kurz pro Teleflex

Zážitkové školení první pomoci — kurz pro Teleflex

zážitkové školení první pomoci pro Teleflex / Arrow — PrPomV říjnu 2016 jsme měli to potěšení připravit zážitkový kurz první pomoci pro 15 účastníků z firmy Teleflex. Školení si připravili jako výjezd, takže si opravdu spojili první pomoc a teambuilding. Akce se povedla, jak si můžete přečíst z reakce paní objednatelky. Děkujeme!

„Bylo nás patnáct. Tři týmy vedoucích pracovníků a většinou se zkušenostmi z povinné branné výchovy ze školy. Otázkou ale bylo – dokázali bychom dnes poskytnout základní první pomoc? A jak se člověk vyrovná se stresem v modelových situacích?

Kurz Základy první pomoci zážitkem splnil oboje na 100 % s nadstavbou ve formě umění spolupráce. Byla pro nás přichystaná autonehoda – nabourané auto do stromu. Nehoda při kempování – výbuch plynového vařiče, nebo zábavová potyčka, kde útočník ohrožoval ostatní nožem. Modelové situace byly doprovázeny spoustou krve, popálenin, křikem a hysterií. Takže jsme všichni museli pracovat pod stresem, rychle a soustředěně. Po každé modelové situaci jsme si s lektory zhodnotili vše, co jsme udělali, nebo měli udělat, a jak bychom se měli zachovat, co možná nejlépe.

Z kurzu máme všichni pocit, že bychom zraněným, krvácejícím, dusícím se a jiným obětem dokázali pomoci. Velkým přínosem také bylo vědět, že se můžeme jeden na druhého spolehnout. Doporučujeme!“

Kristýna Lukšová — People development specialist, Arrow International CR, a. s.
Fotografie ze zážitkového školení první pomoci pro Teleflex/Arrow najdete zde.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..