Zážitkový kurz první pomoci pro Oddíl rekreační tělesné výchovy TJ Ekonom — PrPom

Zážitkový kurz první pomoci pro Oddíl rekreační tělesné výchovy TJ Ekonom

ORTV TJ ekonom logoV druhé polovině července jsme se vypravili za partou lidí z ORTV TJ Ekonom do rekreačního střediska v Dobronicích u Bechyně. Dopoledne jsme si připravili pro jejich ratolesti ochutnávku z první pomoci. Děti si tedy nejen užily zábavu, ale zároveň se přiučily něco, co se jim jednou může hodit.

Odpolední blok pak patřil dospělým. Pro ně byla připravena ukázka výuky první pomoci zážitkem, zakončená modelovou situací. A jak tento den hodnotí jednatelka Petra Jelínková?

Každý rok se snažím na sportovní týden našeho oddílu (který čítá cca 150 osob ve věku od 0 do 85 let) připravit nějaký nový program a zažít tak něco netradičního. Pro rok 2017 padla volba na zážitkový kurz první pomoci a jsem přesvědčená o tom, že to bylo skvělé rozhodnutí. Od prvního jednání s týmem PrPom jsem byla velice spokojená. Profesionální přístup, kdy jsme našli kurz přesně na míru pro naše specifické potřeby. Až po samotný zážitek, který si všichni účastníci odnesli. Během celodenního maratonu se učily naše děti a pak samozřejmě i dospělí. Celý kurz byl zakončený modelovou situací autohavárie, během které panovalo v celém táboře hrobové ticho a všichni zúčastnění si o ní pak ještě dlouho do noci povídali. Za celý oddíl ORTV TJ Ekonom bych chtěla PrPom poděkovat a těším se na další spolupráci.

Petra Jelínková, jednatelka ORTV TJ Ekonom

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..