Zážitkový kurz Zdravotník zotavovacích akcí pro STAN — PrPom

Zážitkový kurz Zdravotník zotavovacích akcí pro STAN

Special team for adventure in nature — zážitkový kurz Zdravotník zotavovacích akcíVždy nás potěší, když se vrací zpět spokojení klienti. A jsme rádi, že se nám to stává stále častěji. Tentokrát se na nás po dvou letech obrátila velká firma STAN (Special Team for Adventure in Nature) a opět si od nás objednali kurz první pomoci Zdravotník zotavovacích akcí HARD. Se svými lektory se totiž nemažou a chtějí pro ně opravdu kvalitní výcvik. Tábory a školy v přírodě jedou ve velkém, selhání svých zdravotníků si proto nemohou dovolit. Takové zakázky nás baví nejvíc.

Připravili jsme pro ně na míru program včetně modelových situací, které byly připraveny tak, aby zapadaly do prostředí a činností, ve kterých se lektoři STANu budou pohybovat. A reakce klienta? Posuďte sami:

„Po dvou letech jsme opět objednali pro naše táborové vedoucí zážitkový kurz Zdravotník zotavovacích akcí. Opět jsme byli velmi spokojeni. Naši vedoucí se toho spoustu naučili a nabyté zkušenosti umí využívat v praxi, což je pro nás nejdůležitější. Neviděli jsme po celou dobu kurzu žádné znuděné obličeje ani dotazy, kdy bude konec. Všichni s napětím sledovali další modelové situace a těšili se na každou hodinu výuky.“

Barbora Živná, Outdoor Resort Březová, ředitelka

Děkujeme a těšíme se na další kurzy s Vámi :)

Fotky z kurzu ZZA najdete zde.

Zážitkový kurz první pomoci - Zdravotník zotavovacích akcí - výcvik záchrany tonoucího - PrPom

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..