Zdravotnické dozory — PrPom
4. 10. 2020

Zdravotnické dozory

Pokud pořádáte koncert, sportovní akci, turnaj, firemní teambuilding nebo jinou akci, s největší pravděpodobností budete potřebovat takovou akci pohlídat. Jako organizátoři jste povinni zabezpečit zdravotnický dozor, aby taková událost proběhla s někým, kdo vám kryje záda a stará se o zdraví účastníků  a hladký průběh celé akce. Naši zdravotníci jsou velmi schopní jak ve výuce první pomoci, tak v jejím poskytování. Potřebujete ošetřit odřenou nohu? Vyndat přisáté klíště? Nebo je potřeba resuscitovat? Nebojíme se akce a zasáhneme, kde je zrovna potřeba.

Jak to bude probíhat?

Napíšete nám o nabídku a my se budeme hodně vyptávat a budeme zvědaví. Zajímá nás vše kolem organizace, ať přijedeme připravení:

  • Kdy se akce koná a kolik trvá hodin popřípadě dní?
  • Jaký bude přibližný počet účastníků?
  • O jaký se jedná typ akce? (sportovní, koncert, teambulding,…)
  • Bude zde zajištěné místo pro náš stánek ať nám nic nezmokne a máme kde ošetřovat případné pacienty?
  • Je k akci nějaký orientační plánek, či mapka, kterou byste nám mohli poskytnout?
  • Jak je to na místě s parkováním a zázemím pro vybalování zdravotnického materiálu?

Po domluvě poskládáme vhodný tým dle typu akce a tento tým se v den konání vybaví plným batohem zdravotnického materiálu a vychytávek, se kterým vyrazí vaším směrem.

Povezou s sebou mimo jiné i PROMO stánek, ve kterém se toho budete moci hodně naučit a nebát se na cokoliv zeptat. Naši zdravotníci, pokud zrovna nebudou ošetřovat případné pacienty, vám rádi odpoví na otázky ohledně první pomoci, ale nebude jim dělat problém povídat si o jiných věcech, když pro to bude prostor.

Nečekejte od nás, že jen přijedeme, budeme mlčet a ptát se jen příchozích pacientů. Umíme udělat i pěkné divadlo, které vás bude bavit, ale co je hlavní, něco se tím i naučíte!

Cena:

Cenu vám stanovíme na míru podle typu vaší akce a vašich požadavků.

Kdo na vás bude na akci dohlížet?

Řada našich lektorů jsou zdravotníci. Máme ve firmě od doktora po fyzioterapeutku, na co si jen vzpomenete. Podle velikosti akce se odvíjí i počet zdravotníků, které vyšleme. Vždy pojedou ale minimálně dva. Zdravotník z povolání a k sobě si vezme parťáka lektora s kvalifikací z kurzu zdravotník zotavovacích akcí, který dlouhodobě  a aktivně první pomoc vyučuje. Takže očekávejte, že přijedou dva profíci, kteří celou akci pohlídají. 

Jaké akce umíme pohlídat?

Zaměřujeme se hlavně na menší akce do 1000 lidí. Charakter akce, kterou dozorujeme nehraje roli. Takže ať už je to koncert, sportovní závody nebo třeba teambuildingová akce firmy, rádi vám na ni dohlídneme.

Na koho se mohu obrátit, pokud mi chybí nějaká informace?

chci.dozor@prpom.cz