top of page
kurz-prvni-pomoci-zazitkem-obvaz.jpg

Partneři a spolupráce

Bez našich partnerů bychom vám nemohli nabídnout to nejlepší. Vážíme si jich a děkujeme!

14-750x500.png

AED Line CZ, s. r. o. – kvalitní defibrilátory

Jsme hrdými partnery AED Line. Díky tomu si můžete přímo u nás objednat svůj defibrilátor včetně přidružených služeb.

O AED Line: Hlavním motem je osvěta ve smyslu použití AED defibrilátorů. Zaměřujeme se na prodej a servis automatických externích defibrilátorů vč. možnosti zapůjčení AED, pronájmu AED, nabídku příslušenství jako je např: asistent nepřímé srdeční masáže pro správné kpr, pořádání odborných školení a kurzů na téma resuscitace. Více informací o AED Line CZ

MŮŽEŠ PODNIKAT - Inspirujeme studenty k podnikavosti

Ondřej, náš zakladatel, idea provider a naše "mluvící hlava", si díky budování PrPom prošel mnoha zážitky v oblasti společensky prospěšného podnikání. Tyto zkušenosti se rozhodl předávat studentům středních škol spolu s dalšími podnikateli v rámci projektu

"Můžeš podnikat". Podporujeme studenty v podnikavosti, protože věříme, že i tato hodnota má svou důležitost pro náš svět.

můžeš podnikat.jpg
Mise_HERo_logo-600x405.png

Mise HERo – mistři v oboru gamifikace

Gamifikace je, jednoduše řečeno, „vnášení herních principů do neherního prostředí“. My

v PrPom si myslíme, že celý život je tak trochu hra. A vnášení herních prvků do pracovního prostředí (jako to děláme my z pomocí zážitkové pedagogiky) je skvělá věc. Zvyšuje angažovanost, motivaci, výkon a pocit štěstí. Proto hrdě a nadšeně spolupracujeme se skvělým týmem Mise HERo a připravujeme společné kurzy :)

KNO Česko

Máme to potěšení spolupracovat s velmi kvalitní vzdělávací firmou, která již mnoha firmám pomohla získat řadu dovedností pro jejich týmy. Mimo jiné společně organizujeme ukázkové dopolední programy, kde zástupce firem seznamujeme se zážitkovou výukou první pomoci.

KNO_Cesko_male.jpg
logo_KZP_VZP.jpg
benefity_logo.jpg
bottom of page