Tereza Cvrčková — lektorka — PrPom

Tereza Cvrčková — lektorka

Ahoj! Jmenuji se Tereza Cvrčková a na kurzu mě můžete potkat v roli začínajícího lektora první pomoci nebo maskéra poranění.

Studium

Tereza Cvrčková — lektorka, maskérka poranění

V dětství jsem si sama sebe představovala v roli (ideálně) neohrožené policistky, nebo naopak věčně usměvavé učitelky. Později jsem se začala zajímat o biologii. Nakonec jsem se rozhodla svojí chuť pomáhat a vztah k dětem a k přírodě spojit. Momentálně navštěvuji 2. ročník 3. LF UK, kde studuji obor Všeobecné lékařství, a v budoucnu bych ráda pracovala jako dětská doktorka. Z medicíny to už k výuce první pomoci není daleko. Na vlastní kůži jsem si zažila, že právě výuka formou zážitku člověka naučí nejvíc. Navíc je to zábava a super možnost poznat nové zajímavé lidi — a tak jsem ráda, že jsem nedávno rozšířila řady týmu PrPom! :)

Tereza Cvrčková — lektorka, maskérka poraněníKoníčky

Ve volném čase ráda peču, kreslím, čtu a sportuju. Dříve jsem tančila a učila se italsky, teď na to už kvůli škole nezbývá tolik času, ale doufám, že se k tomu jednou vrátím. Jezdím na dětský tábor jako oddílový vedoucí a zdravotník a miluju večery strávené u táboráku s kytarou, stejně jako turistiku obecně.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..