Spolupracujeme — PrPom
30. 10. 2013

Spolupracujeme

Bez našich partnerů bychom vám nemohli nabídnout to nejlepší. Vážíme si jich a děkujeme!

Mise HERo — spolupráce zážitkem s PrPom — logoMise HERo – mistři v oboru gamifikace

Gamifikace je, jednoduše řečeno, „vnášení herních principů do neherního prostředí“. My v PrPom si myslíme, že celý život je tak trochu hra. A vnášení herních prvků do pracovního prostředí (jako to děláme my z pomocí zážitkové pedagogiky) je skvělá věc. Zvyšuje angažovanost, motivaci, výkon a pocit štěstí. Proto hrdě a nadšeně spolupracujeme se skvělým týmem Mise HERo a připravujeme společné kurzy :)

Klub pevného zdraví VZP

Pokud jste pojištěni u Všeobecné zdravotní pojišťovny, máte 15% slevu na všechny naše kurzy pro veřejnost, a to vč. kurzů speciálních. Do pole SLEVA stačí vyplnit kód: 9951. Pojďte zmírnit následky úrazů nebo nehod tím, že se u nás naučíte první pomoc zážitkem.

Ethnocatering

Ke špičkovým kurzům první pomoci patří i dobrý catering. A nebyli bychom to my, abychom si nevybrali firmu, které své práci dává i sociální přesah. V případě objednání se můžete se těšit na více než 70 autentických receptur od lidí, kteří se v branži cateringu pohybují přes 10 let.

Cafe Prostoru_

Dobré kafe je pro lidské tělo dnešních dnů jako palivo — špatně natankovat se prostě nevyplatí. Proto si na našich kurzech můžete, v případě zájmu a objednávky, vychutnat špičkovou kávu z Cafe Prostoru_.

Jsme členy Asociace institucí vzdělávání dospělých

PrPom je členem AIVDOd 15. listopadu 2017 je PrPom členem AIVD – Asociace institucí vzdělávání dospělých. Společně s našimi kolegy v AIVD se snažíme bojovat za to, aby se v ČR dospělí vzdělávali co nejkvalitněji, moderními a efektivními metodami, aby to bavilo vzdělavatele i účastníky a aby to celé mělo smysl.

FineTime

Finetime - logo - spolupráce s PrPomTěší nás, že můžeme spolupracovat se zážitkovou agenturou FineTime. Ve spolupráci s námi nabízejí klientům kvalitní zážitkovou výuku první pomoci. My si zase na společných akcích užíváme skvělé zázemí, profesionální servis a výborný catering. Klient si pak ve výsledku skvěle užívá obojí. A to nás baví :)

TRILUX

Trilux - zachrání vám život při dopravní nehoděPodporujeme kvalitní nápady, které mohou zachránit život. Proto navazujeme spolupráci s firmou TriCars company, s. r. o., která tento výrobek uvedla na trh. Jak by vám taková věc mohla zachránit život, to se dozvíte na jejich webu – nejlépe po kliknutí na obrázek :)

KNO Česko - PrPomKNO Česko

Máme to potěšení spolupracovat s velmi kvalitní vzdělávací firmou, která již mnoha firmám pomohla získat řadu dovedností pro jejich týmy. Mimo jiné spoolečně organizujeme ukázkové dopolední programy, kde zástupce firem seznamujeme se zážitkovou výukou první pomoci.

Asociace společenské odpovědnosti

a-csr-banery_clenove_PRIDRUZENY_FA_maly