30. 10. 2013

Spolupracujeme

Bez našich partnerů bychom vám nemohli nabídnout to nejlepší. Vážíme si jich a děkujeme!

Jsme členy Asociace institucí vzdělávání dospělých

PrPom je členem AIVDOd 15. listopadu 2017 je PrPom členem AIVD – Asociace institucí vzdělávání dospělých. Společně s našimi kolegy v AIVD se snažíme bojovat za to, aby se v ČR dospělí vzdělávali co nejkvalitněji, moderními a efektivními metodami, aby to bavilo vzdělavatele i účastníky a aby to celé mělo smysl.

FineTime

Finetime - logo - spolupráce s PrPomTěší nás, že můžeme spolupracovat se zážitkovou agenturou FineTime. Ve spolupráci s námi nabízejí klientům kvalitní zážitkovou výuku první pomoci. My si zase na společných akcích užíváme skvělé zázemí, profesionální servis a výborný catering. Klient si pak ve výsledku skvěle užívá obojí. A to nás baví :)

TRILUX

Trilux - zachrání vám život při dopravní nehoděPodporujeme kvalitní nápady, které mohou zachránit život. Proto navazujeme spolupráci s firmou TriCars company, s. r. o., která tento výrobek uvedla na trh. Jak by vám taková věc mohla zachránit život, to se dozvíte na jejich webu – nejlépe po kliknutí na obrázek :)

KNO Česko - PrPomKNO Česko

Máme to potěšení spolupracovat s velmi kvalitní vzdělávací firmou, která již mnoha firmám pomohla získat řadu dovedností pro jejich týmy. Mimo jiné spoolečně organizujeme ukázkové dopolední programy, kde zástupce firem seznamujeme se zážitkovou výukou první pomoci.

Asociace společenské odpovědnosti

a-csr-banery_clenove_PRIDRUZENY_FA_maly

KNO Slovensko

kno-slovenskoNově jsme navázali spolupráci s velkým hráčem v oblasti firemního vzdělávání na Slovensku. Díky nim tak budeme moci nabízet své služby i v tomto regionu.

Pokud máte zájem, zveme Vás 26. března 2015 do Bratislavy na krátkou ukázku našich výukových metod. Pokud máte chuť se zastavit, napište mail, rádi Vás uvidíme!

Podporujeme Coworking Center České Budějovice

Coworking Center České Budějovice

Podpořili jsme akci „Magistrála = nová pražská třída“

Magistrála = nová pražská třídaV rámci této otevřené scény jsme přímo na ulici ukazovali a vyučovali základy první pomoci. Prošlo nám pod rukama opět mnoho laiků, kteří si např. poprvé v životě vyzkoušeli nepřímou srdeční masáž a dozvěděli se, také poprvé, jak snadné může být zachránit lidský život. Tedy – když víte, jak na to. Nechyběl samozřejmě Ken Braveman, náš resuscitační specialista. Fotky můžete najít zde.