Spolupracujeme — PrPom
30. 10. 2013

Spolupracujeme

Bez našich partnerů bychom vám nemohli nabídnout to nejlepší. Vážíme si jich a děkujeme!

Mise HERo — spolupráce zážitkem s PrPom — logoMise HERo – mistři v oboru gamifikace

Gamifikace je, jednoduše řečeno, „vnášení herních principů do neherního prostředí“. My v PrPom si myslíme, že celý život je tak trochu hra. A vnášení herních prvků do pracovního prostředí (jako to děláme my z pomocí zážitkové pedagogiky) je skvělá věc. Zvyšuje angažovanost, motivaci, výkon a pocit štěstí. Proto hrdě a nadšeně spolupracujeme se skvělým týmem Mise HERo a připravujeme společné kurzy :)

Futurento – připravte se na apokalypsu!

Do Prahy přijde apokalypsa, pojďte se na ni připravit! Futurento, nevšední zábavní park se skvělou dostupností v Praze. Týmová spolupráce, edukativní prvky, to nejlepší ze všech světových her a nejnovější technologie. 4 frakce – 4 role – 1 tým -1 poslání. Hra o budoucnost začíná!

KNO Česko

KNO Česko - PrPom

Máme to potěšení spolupracovat s velmi kvalitní vzdělávací firmou, která již mnoha firmám pomohla získat řadu dovedností pro jejich týmy. Mimo jiné spoolečně organizujeme ukázkové dopolední programy, kde zástupce firem seznamujeme se zážitkovou výukou první pomoci.

Klub pevného zdraví VZP

Pokud jste pojištěni u Všeobecné zdravotní pojišťovny, máte 15% slevu na všechny naše kurzy pro veřejnost, a to vč. kurzů speciálních. Do pole SLEVA stačí vyplnit kód: 9951. Pojďte zmírnit následky úrazů nebo nehod tím, že se u nás naučíte první pomoc zážitkem.

Ethnocatering a Cafe Prostoru_

Ke špičkovým kurzům první pomoci patří i dobrý catering. A nebyli bychom to my, abychom si nevybrali firmu, které své práci dává i sociální přesah. V případě objednání se můžete se těšit na více než 70 autentických receptur od lidí, kteří se v branži cateringu pohybují přes 10 let.

Dobré kafe je pro lidské tělo dnešních dnů jako palivo — špa

tně natankovat se prostě nevyplatí. Proto si na našich kurzech můžete, v případě zájmu a objednávky, vychutnat špičkovou kávu z Cafe Prostoru_.