top of page

so 13. 4.

|

Praha 4

Cestování s dětmi FEST

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Cestování s dětmi FEST
Cestování s dětmi FEST

Čas a místo

13. 4. 2024 10:00 – 18:00

Praha 4, Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko

O události

Dvakrát za rok Vám Cestování s dětmi FEST nabízí příležitost potkat se s podobně smýšlejícími rodinami, a vyslechnout si přednášky od rodičů - cestovatelů, které určitě znáte ze sítí. Pro všechny nadšence rodinného cestování je připravena pestrý nabídka přednášek a opravdu bohatý doprovodný program pro děti.

A MY BUDEME SOUČÁSTÍ!

Navštívte nás na našem stánku, kde si můžete vyzkoušet přístup k dospělému a dítěti v bezvědomí, dozvíte se jak reagovat při dušení cizím tělesem, a jak v případě nouze správně a kvalitně resuscitovat. Pro dětičky máme připravené tématické omalovánky a samozřejmě Vám odpovíme na otázky všeho druhu.

Těšit se můžete i na přednášku o první pomoci, kterou rádi označujeme jako férovou přednášku. Proč férovou? Protože vám upřímně a férově řekneme, že z hodinové přednášky se první pomoc nikdy nenaučíte. To prostě nejde. A co vám teda budeme říkat? Dozvíte se proč a v čem je první pomoc tak zásadní téma. Co je to stresový nácvik a jak vypadá. No a hlavně, jak vypadá a co musí splňovat kvalitní kurz první pomoci, aby fungoval. Dáme vám dost informací na to, abyste při výběru svého kurzu neskočili na lep hned prvnímu marketingovému chytáku. Jestli pak půjdete na kurz k nám, nebo k některým kolegům (naštěstí nejsme jediní, kdo to umí dobře) to už bude na vás.

Přednášku si můžete přijít poslechnout do sálu Expedice ve 12:30.

A s námi budete i v bezpečí. Celé akci zajišťujeme zdravotnický dozor.

Vstupenky získáte tady: https://goout.net/cs/listky/cestovani-s-detmi-fest-2024/tbrw/

Více informací o festivalu tady: https://cestovanisdetmifest.cz/

Těšíme se na Vás!

Sdílet událost

bottom of page