top of page

Lektor

"Pojď s námi na vzrušující misi, která promění tvůj život a pomůže chránit životy ostatních!"

Zažij pocit ze smysluplné práce v mladém a extrémně přátelském kolektivu. Kurzy plánujeme dopředu, trvají celý den a jsou pořádány ve všední dny i o víkendu. Pokud máš flexibilní pracovní dobu, můžeš si čas na lektorování plánovat snadno.

 

Jsme rozmanitý tým srdcařů a rozmanité členy, kteří budou sdílet naše hodnoty, stále hledáme. Nemusíš se bát, že mezi nás nezapadneš! Náš svět se sice točí kolem první pomoci, ale ne všichni jsme zdravotníci. Mnozí z nás se věnují a zajímají se o celoživotní vzdělávání, zážitkovou pedagogiku, sport a tělovýchovu, horskou turistiku, vodáctví, skauting, fotografování, armádu, zvířectvo všeho druhu a mnoho dalších oblastí.

 

A co je důležité? Rádi v týmu uvítáme kohokoli, kdo má chuť se neustále rozvíjet a pracovat na svých dovednostech.

Neboj se! Tohle ti zaručíme…

Odměna
za práci

Přidej se k nám jako lektor a vydělávej si s radostí! U nás máš možnost si vydělat na základě svého nasazení a schopností. Odměna je u nás 200 Kč/h.

Flexibilita
a plánování

S naším flexibilním pracovním režimem si můžeš práci snadno plánovat i během studia či jiných aktivit. Záleží nám i na tvém volnu, takže chceme najít společný rytmus, který bude vyhovovat tobě i nám. Proto nám stačí, že s námi pojedeš na kurz 6x do měsíce. To je zdravé minimum pro nás i pro tebe.

Skvělý
kolektiv

U nás najdeš přátelský kolektiv, který se tě bude snažit maximálně podpořit. Neboj se, i když tady budeš v týmu nový, budeš mít dostatek příležitostí, jak se zapojit do party, která má stejné zájmy, jako ty. Chceme, aby ses u nás cítil jako doma!

Podpora
a vášeň

Naučíme tě být skvělým lektorem! Budeš mít podporu od zkušenějších kolegů, kteří ti rádi pomohou a podělí se s tebou o své zkušenosti. Nemusíš být profesionální zdravotník, stačí, když sdílíš naší vášeň pro výuku první pomoci zábavnou a smysluplnou formou. U nás se můžeš neustále zdokonalovat nejen v lektorování, ale ve spoustě dalších věcí.

9861_0039-2_edited.jpg

Chceme abys jezdil/a na kurz alespoň 6x za měsíc. Plánování tvého času je klíčové pro úspěch nejen u nás, ale v životě obecně. Pokud to umíš, budeš úspěšný/á nejen jako lektor, ale
i jako člověk.

Co mám teď dělat?

Vymazli svoje CV na maximum

a ulož si ho ve formátu

PDF pojmenované: „9872_AC_[PRIJMENI]_[Jmeno].pdf“

Dále vyplň přihlašovací formulář do kterého přihoď i své CV.

Pak čekej až se ozveme... Někdy nám to trošku trvá, ale nemusíš se bát, odpovídáme všem.

Nejbližší termíny nábor jsou 19. srpna 10-12.30 h a 20. srpna 17-19.30 h. Z termínu si můžete zvolit ten, který vám více vyhovuje. Více informací pošleme až se budou termíny blížit. 
Další důležitá data jsou: 22. srpna, kdy proběhne tzv. Den pro nováčky (Ano, trvá celý den) a dále pak 29.-31. srpen, kdy proběhne celofiremní školení týmu, což je něco mezi školením a teambuildingem a tentokrát to bude v opravdu velkolepém stylu.

Prošvihl/a jsi termín? Nevadí... Nábory pořádáme 2x
ročně, vždy v únoru a červenci. Tím, že vyplníš formulář se do nich můžeš přihlásit i s předstihem a až se bude nábor blížit, ozveme se ti a budeme tě informovat o datu případného pohovoru. 

Pokud máš další otázky, můžeš se ozvat naší HR Eliš na elis@zazij-prpom.cz.

Co s námi zažiješ?

bottom of page